• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

Blog

V čem jsou veganské štětce od EMANI tak jedinečné?

7. July 2022

ZVÍŘACÍ CHLUPY VS VEGÁNSKÉ – syntetické

Jak se rozhodovat při volbě správného štětce – zvolit přírodní nebo syntetický?

Výběr dokonalých štětců na make-up není snadný úkol, zvláště pokud se snažíte žít svůj život, který je šetrný k životnímu prostředí. Nové technologie ve výrobě znamenají, že syntetické materiály jsou kvalitnější než kdykoli předtím, ale co životní prostředí?

Mnoho profesionálů v kosmetickém průmyslu dlouhá léta považovalo zvířecí chlupy nebo přírodní štětce na make-up za nejvyšší kvalitu. A nyní, s rostoucím sociálním povědomím, se společnost začala zajímat o etická rozhodnutí založená na minimalizaci dopadu na životní prostředí a lidské zdraví.

EMANI Vegan Cosmetics se dívá na zdravé líčení z komplexního úhlu. Proto si zakládá nejen na tom, aby všechny produkty byly přírodního složení, bez testování na zvířatech as ohledem na životní prostředí, ale také na nejvyšší kvalitě štětců, s nimiž chceme získat dokonalou aplikaci make-upu, pudru, či tvářenky bez toxinů.

Jaké štětce najdete u nás a jak je správně používat?

Představíme vám kompletní nabídku veganských štětců od EMANI Vegan Cosmetics díky kterým vykouzlíte dokonalé líčení s přírodní veganskou dekorativní kosmetikou od EMANI. Každá strana štětce je navržena tak, aby poskytovala optimální výsledky aplikace.

Oboustranný štětec na pudr a podklad

Hustší strana štětce je vhodná pro nanášení pudrů. Zkosená strana do špičky je ideální pro aplikaci podkladového séra nebo korektoru v okolí očí. Na štětec naneste podkladové sérum (Primer 7v1, Primer 10v1, Sleep & Renew) a rovnoměrně nanášejte na pleť.

Štětcem naberte pudr (HD Bamboo, Bye Bye Shine) a rovnoměrně nanášejte na pleť. Každá strana štětce je navržena tak, aby poskytovala nejlepší výsledky aplikace.

1660998140-puder-a-primer.png

Oboustranný štětec na obličej (make-up, kontura)

1660998711-rozjasnovac-a-make-up-stetec.png

Oboustranný štětec na obličej ideální pro konturing tvaru obličeje a pro nanášení make-up. Zkosená strana štětce je na nanášení HYDRA WEAR +PLUS make-upu, abychom docílili dokonalé krouživé pohyby pro ukládání pigmentů do pokožky. Vějířový kartáč štětce pomůže s dokonalým konturováním tvaru obličeje, aby vytvořil bezkonkurenční přesnost.

Oboustranný štětec na konturování

1657191625-obojstranny-stetec-na-konturovanie.png

Oboustranný štětec na obličej ideální pro vytvoření dokonalé kontury obličeje. Zkosený pro přesnost obrysu a tvarování obličeje do dokonalosti.

Konturování se provádí zkosenější (hutnější) stranou, používáme na malé plochy, pro dosažení přesné linie. Například k zúžení nosu nebo pod brady.

Opačná strana je jemně zkosená aby při nanášení bronzeru nebo tvářenky produkt „rozprčil“ do ztracena a nesoustředil se ve shlucích.

Štětec na obočí a oči

1657191627-stetec-na-obocie-a-oci.png

Oboustranný štětec na vyčesání a úpravu obočí a snadné nanesení oční linky nebo gelové barvy na obočí. Špičky vláken štětce jsou tenké a měkce zkosené, aby vytvořily bezkonkurenční přesnost linky.

Štětce na oční stíny

Špička štětce je jemně měkce zkosená, aby vytvořila přesnou linii očních stínů. Štětec je navržen tak, aby poskytoval komfort při nanášení i krémových očních stínů.

1657191627-stetce-na-ocne-tiene.png

Štětec na rty a oči

Špičky štětce jsou měkce zkosené, aby vytvořily přesnou linii tahu. Velice snadno se používá. Každá strana je navržena tak, aby poskytovala správné výsledky nanesení. Získáme s ním jasné kontury rtů a líčení očí na styl "kouřové oči".

Výhody syntetických versus přírodních

Bez týrání zvířat – prostě nejbezpečnější volba, jste-li vegan nebo máte obavy o dobré životní podmínky zvířat.

Cenově dostupné – syntetické kartáče jsou obecně cenově dostupnější.

Bez alergií – mnoho lidí je citlivých na zvířecí chlupy a často mohou reagovat stejně citlivě i na přírodní kartáče.

Čištění a sušení – syntetické kartáče se čistí mnohem jednodušeji, čímž se zajistí minimální hromadění bakterií a nežádoucích kožních reakcí. Syntetický materiál schne rychleji než přírodní vlákna

Lehká nanášení i krémových produktů – syntetické štětce jsou fantastické pro krémové produkty, jako jsou rozjasňovače, podkladová báze a krémová tvářenka. Je to způsobeno nedostatkem pórů nebo kutikuly na vláknech.

Žádné uvolněné vlasy/vlákna – ze štětinky štětce nic nevypadává a na pokožce po aplikaci nezůstávají žádné uvolněné vlásky ani vlákna.

 

Jak správně pečovat o štětce na líčení?

Čištění štětců k líčení je krok, na který se často zapomíná a může vést k hromadění bakterií na štětci, což vede k podráždění pokožky. Špinavé štětce mohou také vést k použití nadměrného množství produktu a zároveň k méně dokonalému výsledku líčení.

Chci prodloužit životnost štětců

Časté čištění syntetických kartáčů se doporučuje kvůli olejům zbývajícím na povrchu vláken. Jejich hromadění může vést k podráždění pokožky. Čištění zároveň snižuje vypadávání vláken a prodlužuje životnost kartáče. Doporučujeme, abyste štětce skladovali opatrně, když je necháte poskakovat v zásuvkách na make-up nebo toaletních taštičkách, životnost štětce se rapidně sníží. Skladování kartáčků v chráněném sáčku na kartáče pomůže zachovat kvalitu a životnost kartáčků.

Jak často si máme čistit štětce?

Doporučujeme používat ekologické čističe štětců. Štětce byste si měli čistit každých sedm až čtrnáct dní (pokud je používáte pouze vy sama).

Kroky pro čištění štětců na make-up

  1. Jemně vmasírujte ekologický čistič štětců a vodu do štětin kartáče.
  2. Vytvarujte štětec do původního tvaru
  3. Vysušte naplocho na čistém ručníku nebo zavěste štětinami směrem dolů. Vyhněte se tomu, aby štětiny směřovaly vzhůru, protože voda může prosakovat do švů rukojeti, což snižuje kvalitu kartáče.
  4. Pro osobní použití opakujte tyto kroky každých 7 až 14 dní.

Získali jste přehled o tom, jaké jsou výhody našich štětců?

Žádné chemické zpracování, bělení nebo barvení vlasu. Šetrné k přírodě i ke zvířatům.

Ještě stále zvažujete, který si vybrat?

Dáme vám malý tip - začněte štětcem na make-up - Oboustranný štětec na obličej (make-up, kontura). Je to první kontakt produktu – make-upu s naší pokožkou. Pokud k nanášení používáte prsty, zkuste si uvědomit kolik bakterií nanesete během aplikace make-upu na svoji pleť. Díky štětci docílíme dokonalého rozložení make-upu – bez čar, trhlin a nerovnosti. Krouživé pohyby během aplikace zaručí správné ukládání pigmentů do pokožky a ta bude barevně sjednocená, bez viditelných přechodů.

Přece si nejste jisté? Kdykoli se nám ozvěte a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Samozřejmě nezapomeňte na naše heslo, NENAKUPUJTE, ale VOLEJTE.

☎️+421 910 222 129

💻podpora@beligo.sk

Team Beligo ®

7. July 2022