• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

O nás

Milujeme značky, které prodáváme

Produkty, které u nás najdete používáme, používají je naši přátelé a známí, naši partneři - profesionální salony a jejich klienti. Všichni je máme opravdu rádi, protože jsme je důkladně vybrali, otestovali a jsme nadšení z jejich složení, efektu a pocitu, který nám dávají.Z

Známe dobře naše značky, jsme přátelé s tvůrci našich značek a jejich týmy. Sdílíme jejich filozofii a nadšení, Strávili jsme dlouhé hodiny a dny rozhovory o našich značkách, které naši partneři vytvořili, abychom rozuměli jejich filozofii, způsobu použití, složení produktů a výsledkem jejich používání. Také proto, abychom si byli jisti, že se se značkami, které na beligo.sk nabízíme ztotožňujeme a opravdu nemáme žádné pochybnosti, že je to to nejlepší co na trhu můžete najít v segmentech, kde jsou naše značky aktivní a jsme si jisti, že našim klientům nabízíme krásné značky, se kterými budou spokojeni.

Emani Vegan Cosmetics

přináší prémiovou veganskou dekorativní kosmetiku, se kterou bude vaše pleť nejen krásná, ale i zdravá

Martom Deluxe Hair Code

absolutní špička v péči o vlasy s unikátními vůněmi a přísadami v luxusním provedení

PostQuam Professional

vysoce kvalitní kosmetika založená na výzkumu, vývoji a přísné kontrole kvality nových receptur

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.