• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

O nás

Milujeme značky, které prodáváme

Produkty, které u nás najdete používáme, používají je naši přátelé a známí, naši partneři - profesionální salony a jejich klienti. Všichni je máme opravdu rádi, protože jsme je důkladně vybrali, otestovali a jsme nadšení z jejich složení, efektu a pocitu, který nám dávají.Z

Známe dobře naše značky, jsme přátelé s tvůrci našich značek a jejich týmy. Sdílíme jejich filozofii a nadšení, Strávili jsme dlouhé hodiny a dny rozhovory o našich značkách, které naši partneři vytvořili, abychom rozuměli jejich filozofii, způsobu použití, složení produktů a výsledkem jejich používání. Také proto, abychom si byli jisti, že se se značkami, které na beligo.sk nabízíme ztotožňujeme a opravdu nemáme žádné pochybnosti, že je to to nejlepší co na trhu můžete najít v segmentech, kde jsou naše značky aktivní a jsme si jisti, že našim klientům nabízíme krásné značky, se kterými budou spokojeni.

Emani Vegan Cosmetics

přináší prémiovou veganskou dekorativní kosmetiku, se kterou bude vaše pleť nejen krásná, ale i zdravá.

PostQuam Professional

vysoce kvalitní kosmetika založená na výzkumu, vývoji a přísné kontrole kvality nových receptur.

BeauTerra

přírodní francouzská kosmetika z lékárny. Čisté, přírodní a příjemně voňavé kosmetické produkty, na ruce i celé tělo, které krásně provoní vaši koupelnu a zamiluje si je celá rodina.

Martom Deluxe Hair Code

absolutní špička v péči o vlasy s unikátními vůněmi a přísadami v luxusním provedení.

za tým BELIGO - LUDMILA

 

Znáte už naši Ludmilu? Asi nejčastěji skloňované jméno v rámci našeho zákaznického servisu ;)

Ludmila je u nás tou osobou, která reaguje na vaše komentáře na sociálních sítích, odpovídá na recenze na Googlu nebo Facebooku, a zpravidla s vámi dělá i telefonické či osobní konzultace. Ludmila se věnuje oblasti kosmetiky již od roku 2020. Všechno to začalo, když si udělala kurz kosmetičky (později i Vizážistky). Zjistila, že práce kosmetičky není jen obyčejnou prací, ale že díky svým nabytým vědomostem, z oblasti kosmetiky, může i skutečně pomáhat, klientům a klientkám, řešit i složitější dlouhodobé problémy spojené s pletí. A k tomu je třeba mít po ruce i kvalitní produkty. Právě v tomto jejím období rozhlížení se přišla nabídka od nás z eshopu Beligo, aby se přidala do našeho týmu. A tak se vám naše Ludmila promlouvá ve zprávách i na zákaznické podpoře.