• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

EMANI Vegan Cosmetics

Kalifornie, USA

Prémiová 100% veganská dekorativní kosmetika z USA, která nejen ideálne kryje nedostatky pleti, ale také zlepšuje pleť a zvýrazňuje její přirozenou krásu.

Zdravé líčení s Emani Vegan Cosmetics je přirozeným pokračováním každodenní péče o pleť - po důkladném čištění, aplikaci sér a krémů pro posílení pleti následuje hydratační podkladové sérum a oblíbený zdravý make-up a korektor.

Produkty Emani dovolují pokožce dýchat a účinné rostlinné extrakty zlepšují pleť. "Nedusí" ji, ale naopak - pomáhají léčit a udržovat pokožku ZDRAVOU a KRÁSNOU.

  • O značce
  • Historie
  • Kvalita

Společnost Emani, založená v roce 1998 v Kalifornské Huntington Beach, zdokonaluje umění kosmetiky - Emani make-up care je již 20 let tajemstvím zdravé, zářící a krásné pleti.

Jejím cílem je, aby ženy vypadaly přirozeně krásné a zároveň se cítili krásně. Emani a produkty Emani jsou v podstatě způsobem života, Emani je společnost, která se snaží konat dobro ve všech aspektech života a péče o pleť spojit s vysokými hodnotami lásky ke zvířatům a přírodě, šetrnosti k naší planetě a k naší pleti. Prvoplánový, i když důležitý, efekt překrytí nedokonalostí pleti Emani doplňuje její zlepšováním, uzdravováním a podporou její přirozené krásy. V Emani věříme, že jediná skutečná krása je ve zdraví a v pocitu radosti a hrdosti z toho, že jste sama sebou.

Je technicky i finančně velmi náročné vytvořit účinnou a zároveň šetrnou organickou kosmetiku ve špičkové kvalitě a Emani se to, myslíme si, podařilo. Výsledkem 20 letého vývoje je vysoký standard textur, čistota účinných složek a zároveň výborný účinek na pleti a to vše v souladu s nejvyššími hodnotami - přirozenou krásou, šetrností k zvířatům a planetě.

Bez ohledu na náročnost a náklady na vývoj takové značky se neocenitelné výhody projeví zlepšením životního prostředí a našeho zdraví.

EMANI Vegan Cosmetics

 

Příběh Emani Vegan Cosmetics má hluboký základ v transformační cestě své zakladatelky Michelle Doan. Michelle trpěla cystickým akné a citlivou pokožkou během celého života. Po vyzkoušení různých léčebných programů a různých typů kosmetiky a make-upu na zakrytí její problematické kůže se její stav pouze zhoršil.

Michelle vyrůstala hluboko frustrovaná mainstreamovou kosmetikou, která jen zhoršovala její kožní problémy. Na druhé straně zřejmě ne náhodou Michelle neustále hledala svou vášeň a uplatnění v oblastech, kde jsou vzhled a zdravá a krásná pleť kůže prvořadé - prostředí médií, designu a krásy. Strávila více než desetiletí návštěvami svého dermatologa, vyzkoušela různé léčby, které byly někdy až příliš kruté a vedly k zklamání bez výsledku.

Během devadesátých let nebylo to obrovské množství informací, které lze nalézt on-line dnes tak snadno dostupné. Neměli jsme tu výhodu, že jsme koukali videa na "You-Tube" nebo okamžité informace a recenze o produktech, které jsme se rozhodli používat. Přestože jsme pokročili v technologii, v kosmetice a výrobcích osobní hygieny, stále existuje mnoho produktů a toxických látek, které nepatří na naši pokožku a škodí jí.

Někdo moudrý jednou řekl: "Nezbytnost je matkou všech vynálezů". Tento citát nemohl více vystihnout Michellin příběh, protože z její potřeby používat make-up vhodný a zdravý pro její pokožku, vytvořila své první produkty na kuchyňském pultu svého bytu.

Když Michelle začala vytvářet Emani, procházela výraznými životními změnami - rozvodem se dvěma mladými chlapci, kteří k ní vzhlíželi, s malými životními úsporami a bez záložního plánu. Nejenže měla vášeň a motivaci pro svou práci, ale neměla v podstatě jinou možnost než uspět. Selhání nepřicházelo v úvahu.

Nestačí, aby značka kosmetiky byla "zelená" a zdravá pro vaši pokožku. Všechny ženy se myslím můžeme shodnout na tom, že si nekupujeme make-up jen abychom zakryli nedokonalosti pleti, kupujeme si ho, abychom se cítili krásné a okouzlující! Emani hledá produkty, které přinášejí kvalitu a vysokou účinnost a návrhy a vývoj nových produktů dělá přímo na základě požadavků reálných zákazníků a pro nadcházející generace.

Michelle jako majitelka firmy, ale hlavně máma má hluboký zájem o budoucí generaci a vytváří každý produkt tak, jako kdyby byl vyroben pro kůži její vlastní dcery.

 

Z hlediska účinku jsou produkty Emani skutečnou péčí o pleť, využívají aktivní vitamín C, kyselinu hyaluronovou, peptidy, organické oleje a rostlinné extrakty na zvýšení a udržení zdraví pokožky bez zbytečných toxinů.

Emani používá pouze 100% přírodní složky ve všech produktech, a důkladně testuje jejich bezpečnost a čistotu. Drží nejvyšší standard všech přísad, neboť zákazníci a jejich spokojenost je pro značku přirozeně na prvním místě. V Emani jsou přesvědčeni že zdravé účinné složky jsou jediným klíčem ke zdravé a krásné pleti.

Produkty EMANI Vegan Cosmetics
tune Filtr
Kategorie Reset
Kategorie Reset
Řeším problém Reset
Vyhledávání Reset
Kolekce Reset
Cena Reset
Pohlaví Reset
Jiné Reset
Potvrdit Zavřít
Zrušit filtry
  • Oblíbené
  • Cena
  • Název