• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

PostQuam Professional

Španielsko, Cigales, provincia Valladolid
PostQuam Professional - vychutnejte si dokonalou pokožku z nejlepšími produkty.

Jde o španělskou společnost, která se specializuje na kosmetické a estetické výrobky. Známá značka, která rozděluje své produktové portfolio na kosmetické a kadeřnické ošetření, které přispívají k péči o krásnou pleť, tělo a vlasy.

Díky PostQuamu využijete svou přirozenou krásu na maximum!

Postquam je linie kosmetiky prestižní firmy, která vám pomůže mít déle zdravou a krásnou pokožku a má kosmetiku přizpůsobenou všem typům pleti. Můžete si zvolit takovou kosmetickou radu produktů, která nejlépe vyhovuje potřebám a vlastnostem vaší pokožky. Díky produktům získáte intenzivní ošetření pro zdravou, krásnou a omlazenou pokožku.

V nabídce značky PostQuam najdete také nejlepší profesionální vlasové kúry, pomocí kterých se můžete o své vlasy starat každý den. Pomohou vám vyřešit různé problémy s vlasy jako jsou lupy nebo vypadávání vlasů, díky šamponům proti lupům, šamponům na vypadávání vlasů a séram Postquam Hairdressing.

 • O značce
 • Historie
 • Kvalita

OD ROKU 1989 V SLUŽBÁCH PROFESIONÁLŮ Z OBLASTI KOSMETIKY VYTVÁŘÍME INOVATIVNÍ A PŘÍSTUPNOU KOSMETIKU, KTERÁ ZAHRNUJE VŠECHNY POTŘEBY PRO VAŠI KRÁSU.

Rodinný podnik založený ve Valladolidu v roce 1989 se soustřeďuje na výrobu a distribuci profesionálních kosmetických výrobků a kompletního vybavení pro kosmetické salony, salony krásy a kadeřnictví.

Vysoce kvalitní kosmetika založená na výzkumu, vývoji a přísné kontrole kvality nových receptur.

Nejširší nabídka profesionálních kosmetických produktů na trhu s nepřekonatelným poměrem ceny a kvality.

Produktové línie

Luxury GOLD

Produkty s obsahem 1% 24k zlata. Podporují výživu, jas a vitalitu pokožky. Působí jako facelift díky okamžitému vypínacímu efektu. Obsahuje kromě koloidního zlata i kyselinu hyaluronovou.

Prebiotic

Pomáhá obnovovat přirozenou mikroflóru pokožky. Přípravky složené z přísad, které posilují lipidovou bariéru pokožky a připravují pleť na nový den.

Lumiére - CAVIAR

Produkty obsahující kaviárový extrakt poskytují hloubkovou hydrataci pleti, jsou jako elixír buněčné výživy. Krémy a sérum poskytují dokonalý lifting, hloubková hydratace a vynikající zpevňující receptura v boji proti vráskám.

Orquid

Výtažek z orchidejí má ochranné a zvlhčovací vlastnosti, díky čemuž dokonale hydratuje pleť a zlepšuje regeneraci buněk. Dalšími účinnými látkami jsou kyselina hyaluronová, olej ze semen makadamie, bambucké máslo, pšeničný a sójový protein.

Naturage

Produkty obsahující přírodní složky poskytují hloubkovou hydrataci pleti a přispívají k pevnosti pokožky. Netestováno na zvířatech. Krémy a sérum poskytují okamžitou hydrataci pleti s vědecky prokázanými účinky proti vráskám. Denní krémy s SPF30. Kolekci doplňuje i micelární odličovací voda a odličovat na oči a make-up.

ARGAN

Arganový olej posiluje a dodává lesk vlasům. Zároveň jejich zanechává pružné, hebké a hladké. Obsahuje Vitamín A a Vitamin E a další přírodní antioxidanty.

Organicals

Čistě organické produkty vhodné i pro vegany. Vytvořeno v kombinaci tří rostlinných účinných látek. Organické látky poskytují hustotu a vitalitu vlasům.

MedSkin

Produkty s obsahem různých účinných látek, každá je obsažena v jiném přípravku. Jde o aktivní složky jako Vitamín C, kyselina glykolová, kyselina hyaluronová, plesnivec alpský, bacillus ferment a další.

Daisen

Pánská kolekce péče o mužskou pokožku. Krém speciálně navržen pro péči o zralou mužskou pokožku

TheRaPy

Šampon v sobě skrývá tu správnou kombinaci posilujících výživných látek pro vaše vlasy. Produkty účinné v boji proti vypadávání vlasů a na mastné vlasy.

PostQuam Professional

PostQuam Cosmetic bylo založeno v roce 1982 panem Benitem Tejedor, jehož cílem bylo vybudovat firmu patřící mezi lídry trhu v oblasti profesionálního zkrášlování.

V uplynulých letech v PostQuam tvrdě pracovali, aby mohli zajistit nejvyšší kvalitu, neustále hledajíc možnosti jak poskytovat nejlepší servis a reagovat na zákaznický poptávka, kteří požaduje ty nejlepší a nejexkluzivnější produkty. S tímto nastavením začala firma růst nejprve ve Španělsku, následně v celé Evropě a nyní už na všech kontinentech.

"Kvalita je důvod naší existence"

Všechny produkty jsou formulovány pečlivým složením, jejichž základem jsou ty nejúčinnější a nejinovativnější látky. Striktní vzdělávání personálu, přísné kontroly, kterým podléhá každý z produktů umožňují výrobní proces, při kterém je garantována nejvyšší kvalita každého produktu. Proces tu však ještě nekončí. Kvalita služeb zajímá podstatné místo, abychom získali ten nejlepší produkt za nejlepších podmínek.

"Vyvíjíme se s trhem"

Svět a společnost se nacházejí v permanentním vývoji, i proto každá firma musí na nové trendy a požadavky reagovat. Nové módní trendy představují pro Postquam zdroj inspirace, které ji pohánějí v oblasti vývoje a neustálého hledání inovativnějších a konkurenceschopnějších produktů.

"Projekt Green Beauty"

Cílem projektu je redukovat vlivy značky na životní prostředí. Na projektu společnost neustále pracuje.

Nasazení pro udržitelnost planety

 • Kosmetika bez mikroplastu v boji proti důsledkům znečištění planety plastem.
 • Výroba sází na kosmetické přípravky bez palmového oleje.
 • 100% opětovně využitelné obaly, kartony šetrné k přírodě, produkty šetrné k životnímu prostředí.

Zdravá kosmetika

 • V produktech nepoužíváme žádné směsi, které by mohly škodit Vašemu zdraví.
 • Angažujeme se v inovacích s neobvyklými koncentracemi přírodních a ekologických účinných látek, které efektivním způsobem zlepšují zdraví vaší pokožky.

Respekt ke zvířatům

 • Snažíme se o více než jen dodržovat předpisy o zákazech pokusů na zvířatech.
 • Aktivně se zasazujeme o to, být značkou s respektem nejen k lidem, ale i ke zvířatům.
Produkty PostQuam Professional
tune Filtr
Kategorie Reset
Kategorie Reset
Řeším problém Reset
Vyhledávání Reset
Kolekce Reset
Cena Reset
Pohlaví Reset
Jiné Reset
Potvrdit Zavřít
Zrušit filtry
 • Oblíbené
 • Cena
 • Název