• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

Blog

Z čeho se vyrábí veganský kolagen?

29. August 2022
Tekutý kolagen ve formě séra - První svého druhu! 

1661774681-vegansky-kolagen.png

Co je kolagen? 

Kolagen je protein/bílkovina, který se neustále regeneruje, aby hydratoval a posílil kožní bariéru. Nachází se v naší pokožce, ve vlasech, nehtech i kostech. Jak stárneme, produkujeme méně kolagenu a naše pokožka se stává tenčí, sušší a méně elastickou. I když biologické hodiny nemůžeme vrátit zpět, můžeme chránit a zlepšit elasticitu pokožky začleněním produktů s obsahem kolagenu do naší denní rutiny. 

Jak si doplňovat kolagen? 

Doplňky stravy versus rozmanitá strava. 

Na trhu je množství výživových doplňků s obsahem kolagenu. Jejich primárním úkolem je podpořit v těle přirozenou tvorbu kolagenu. Takové produkty obsahují různé vitamíny a minerály, které v těle nabudí proces obnovy a stimulace produkce kolagenu. Ne vždy je však třeba sáhnout po výživových doplňcích. Častokrát nejsou dostatečnou náhradou pestré pestré stravy. A právě ta nám nabízí nejvíce minerálů, vitamínů a dalších látek potřebných k nastartování „samo“ tvorby kolagenu v našem těle. Jak ovlivňuje množství kolagenu naše tělo? Bez kolagenu se naše těle neobejde. Pomáhá při správné funkci kloubů. Podporuje činnost mozku a chrání mozkovou kůru. Přispívá ke krásným - pevným vlasům i nehtům. Chrání cévy, podporuje vstřebávání živin ve střevech. A to nejlepší – udržuje naši pokožku zářivou, pevnou a pružnou. Kterými potravinami si doplním kolagen v těle? Určitě začneme známou frází – hodně čerstvého ovoce a zeleniny. Nejen na podporu naší imunity a pro dostatek vlákniny, ale také pro jejich obsah například Vitaminu C, který hraje klíčovou roli při produkci kolagenu. Mezi nejvhodnější ovoce patří rajčata, jablka a jahody. Dalšími potravinami na rostlinné bázi pro podporu tvorby kolagenu jsou olivy, citrusy, fazole, avokádo, dýňová a slunečnicová semínka, pistácie, arašídy i kešu ořechy. 

Jak dopřát kolagen přímo pleti? 

Existuje veganský kolagen na obličej? 

ANO - Halo Vegan Collagen - první certifikovaný veganský kolagen na světě, ve formě séra, které nanášíme na obličej. Veganský kolagen se vyrábí pomocí kvasinek a bakterií. 

1661774679-halo-vegan-kolagen.png 

Jaké výhody přináší veganský kolagen? 

Pro vegany asi nejdůležitější zpráva je, že k jeho produkci se nevyužívají žádná zvířata. Vyvíjí se v chráněném prostředí, které je bez alergenů, díky čemuž snížíme riziko alergií, při jeho používání. Jak funguje a z čeho se vyrábí HALO VEGAN Collagen od EMANI? Díky patentovanému fermentačního procesu Emani usnadnilo začlenění peptidů do Halo Vegan Collagenu. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin. Je dokázáno, že stimulují tvorbu kolagenu a redukují projevy stárnutí (jemné linky a vrásky). Fermentované kvasinky Pichia Pastoris opravují buňky a zvyšují produkci strukturálních proteinů, kterým je i kolagen. Výsledkem je účinné, lehké a nealergické složení, které viditelně minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek. Obsahuje arganový olej, který patří k nejoblíbenějším olejům v kosmetice. Je nabitý velkou dávkou výživných a zvlhčujících nenasycených mastných kyselin a obsahuje také množství vitamínu E, který působí jako účinný antioxidant. 

 

Které problémy řeší tekutý kolagen na obličej? 

Halo Vegan Collagen chrání naši pokožku před předčasným stárnutím. Zároveň viditelně minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek a účinné pomáhá před jejich vznikem. Má super protizánětlivé vlastnosti a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Dodá vaší pleti skutečně mladistvě vypadají vzhled, efekt rozjasnění a zvýší její hydrataci. Je nedílnou součástí výbavy každé ženy, která chce mladistvě vypadat a mít stále pružnou pleť. 

 

Jak a kdy je vhodné používat kolagen ve formě séra? 

Náš kolagen můžete nanášet na obličej i ráno i večer. Nezapomínejte, vždy jen na čistou pokožku. Pokud používáte kolagenové sérum ráno, tak před opalovacím krémem nebo make-upem. Pokud třeba až večer, tak před hydratačním nočním krémem. Kombinovat jej umíte is naším regeneračním sérem SLEEP & Renew, tehdy nanášíme kolagen až po použití tohoto nočního séra. 

Přidejte se ke spokojeným zákaznicím a zakupte si náš VEGÁNSKÝ KOLAGEN co nejdříve. 

Přece si nejste jisté? Kdykoli se nám ozvěte a rádi vám s výběrem pomůžeme. 

Samozřejmě nezapomeňte na naše heslo, NENAKUPUJTE, ale VOLEJTE. 

+421 910 222 129 

podpora@beligo.sk 

Team Beligo ®

29. August 2022