• AKCE: při nákupe nad 1274 Kč - doprava ZDARMA
CZK
EUR

MARTOM Deluxe Hair Code ®

Itálie, Miláno
MARTOM Deluxe Hair Code® dělá z péče o vlasy skutečný luxus.

Exkluzivní italská značka vlasové kosmetiky pro každodenní péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Naše pokožka nekončí na hranici vlasů a vlasová pokožka zvykne trpět stejnými dysfunkcemi - dehydratací, citlivostí a podrážděností, šupinkami / lupy - jako naše pleť. Proto je stejně důležité se o ni pravidelně postarat tak jako o pleť.

Jen ze zdravé vlasové pokožky mohou totiž vyrůstat zdravé vlasy a pouze ZDRAVÉ VLASY mohou být skutečně KRÁSNÉ.

Jak se staráte pravidelně o svou pleť kvalitní pleťovou kosmetikou, přidejte k ní kvalitní šampon, vlasy vyživující kondicionér a pravidelně kvalitní posilující kúru. Protože stále platí stará pravda "VLASY JSOU KORUNOU KRÁSY". 

MARTOM Deluxe Hair Code® je unikátní směsí inovativních patentovaných technologií v kombinaci se vzácnými tradičními složkami z dávných dob Inků (Sacha Inchi), to vše doplněno o podmanivé, neobyčejné Niche vůně. Značka je charakterizována silnou osobností jejího zakladatele a jeho velkou vášní pro design a luxus v péči o vlasy.

  • O značce
  • Historie

 

Vzácné, starodávné a inovativní účinné látky se kombinují s pokrokovými patentovanými technologiemi, aby se vytvořila antologie návrhů se silnou osobností.

Výrobky využívají éterické oleje a rostlinné extrakty, které nabízí příroda, v složeních schopných zajistit vysoký výkon a ochranu před vnějšími vlivy.

S Anthology, návrhy na péči o vlasy jsou pozvednuté na rituály charakterizované jedinečnou formulací identity a vůněmi uměleckých parfumerií, které mění každodenní život plný starostí na smyslný zážitek.

Anthology je malý kaleidoskop multifunkčních výrobků, které lze kombinovat a vytvořit tak, že dosáhneme elixíry na míru, které uspokojí potřeby každého spotřebitele. Výrobky určené pro krásnou tvář a ohromující díky důrazu na detail.

Všechny výrobky se na konci výrobního řetězce mikrobiologicky testují, aby se zaručila jejich mikrobiologická čistota při respektování životního prostředí. Dermatologické testy prováděny na Univerzitě v Pavii zajišťují bezpečnost a účinnost každého produktu.

Anthology nabízí kompletní a kompaktní řady, které jsou schopny uspokojit všechny potřeby.

Produktové linie:

URBAN

Detoxikační linie na přípravu s čistícím účinkem na odstranění nečistot, obnovení rovnováhy pokožky hlavy a kořínků a přípravu vlasů na ošetření.

ACTION

Linie určená na normalizaci pokožky hlavy, se stimulačním účinkem na zpomalení vypadávání vlasů a posílení kořínků nebo uklidňujícím účinkem na citlivou pokožku hlavy.

HYDRATE

Výživná, hydratační linie s Aloe Vera a Pentavitin® dodává hydrataci vlasům, pružnost a lesk.

VOLUME

Objemová linie pro získání objemu proti stárnutí s rýžovými, mléčnými a pšeničnými proteiny a směsí aktivních vod, které vlasům dodávají tvar, texturu a vitalitu.

LINK

Linie na prvotní styling na vyrovnání struktury kutikuly, která poskytuje vláčnost a chrání vlasy před vnějšími vlivy.

STYLE

Linie věnována stylingu pro vytvoření každého typu vzhledu pomocí přizpůsobitelných produktů vhodných pro všechny typy vlasů.

SENSORIAL

Multifunkční produkt se silnou orientací na smysly, ideální na výživu vlasů, obličeje a těla díky vzácné směsi makadamie, sladkých mandlí, kamélie a arganového oleje..

MARTOM Deluxe Hair Code ®

"Světová kosmetika v italském stylu. Je naše, neoddělitelně spojená s naší historií, naším životem. Nabízíme ji světu - jako umění, které je třeba šířit. "

FRANCO FRONZUTTI, zakladatel Martom Deluxe Hair Code

Historie značky je silně spjata s osobní historií zakladatele značky Franca Fronzutiho, zkušeného odborníka v oblasti vlasové péče a nadšence světa uměleckých vůní, fashion & designu, člověka spojujícího silnou energii, vášeň a důraz pro detail s lidskostí a nadšením pro vytváření přidané hodnoty, budování své značky a zároveň užitečnost a službu zákazníkům.

V produktech MARTOM Deluxe Hair Code se spojuje účinnost unikátních aktivních složek vybraných pečlivě jedna po druhé bez nucení kopírovat již vymyšlené a bezpečného složení v souladu s buněčnou biologií.

Na začátku byla upřímná snaha o smysluplnou kombinaci účinnosti a šetrného složení bez možnosti zkrátit si cestu marketingem "BIO", ani levnými technickými složkami pro okamžitý, ale krátkodobý efekt, dostupnými běžně na kosmetickém a kadeřnickém trhu.

Výsledkem je ideální skloubení unikátních účinných látek pocházejících z přírody a exkluzivních uměleckých vůní pro výborný účinek, zdravé a krásné vlasy a zároveň unikátní zážitek a radost z každodenního používání.

Produkty MARTOM Deluxe Hair Code jsou pozvednuté na rituály charakterizované jedinečnou formulací identity s vůněmi uměleckých parfumerií, které mění každodenní život plný starostí na smyslný zážitek. MARTOM Anthology je soubor multifunkčních produktů, které lze volně kombinovat tak, že dosáhneme elixíry na míru, které uspokojí potřeby každého spotřebitele.

Produkty MARTOM Deluxe Hair Code ®
tune Filtr
Kategorie Reset
Kategorie Reset
Řeším problém Reset
Vyhledávání Reset
Kolekce Reset
Cena Reset
Pohlaví Reset
Jiné Reset
Potvrdit Zavřít
Zrušit filtry
  • Oblíbené
  • Cena
  • Název